Андижонда бодибилдинг бўйича очиқ чемпионат бўлиб ўтди

Қуйида мазкур чемпионатнинг ғолиб ва совриндорлари билан танишиш имконига эгасиз.

2019 йил 31 март

Андижон, Ҳакамлар

1 — Хайдаров Бахтиёр
2 — Ненашев Сергей
3 — Холматов Элдор

Спорт-жисмоний (эркаклар) / 180 смгача (+2 кг)

1-ўрин — №17 — Асқаров Абдувосид (Андижон)
2-ўрин — №70 — Ғуломов Абдулфаёд (Андижон)
3-ўрин — №3 — Турсунбоев Мухаммадкарим (Андижон)
4-ўрин — №9 — Ўктамжонов Абдумалик (Фарғона)
5-ўрин — №13 — Қурбонов Зохиджон (Фарғона)

Спорт-жисмоний (эркаклар) / 180 смдан юқори (+4 кг)

1-ўрин — №7 — Мирзалиев Абдукарим (Андижон)

Атлет-жисмоний (эркаклар) / 180 смгача (+5 кг)

1-ўрин — №11 — Қобилов Шамшод (Тошкент)
2-ўрин — №52 — Асқаров Улуғбек (Андижон)
3-ўрин — №1 — Султонов Бахтиёр (Наманган)
4-ўрин — №62 — Абдирбаев Нурбек (Тошкент)

Паралимпик — Жисмоний (эркаклар) / Очиқ категория

1-ўрин — №6 — Рашидов Хасанбек (Андижон)

Бодибилдинг (эркаклар-ўсмирлар) / 75 кг гача

1-ўрин — №5 — Ашуралиев Шерзоджон (Фарғона)
2-ўрин — №8 — Абдумуталипов Сарварбек (Андижон)
3-ўрин — №55 — Ғаниев Аброрбек (Андижон)

Бодибилдинг (эркаклар-ўсмирлар) / + 75 кг

1-ўрин — №33 — Донобоев Абдулатиф (Янгийўл)
2-ўрин — №44 — Болтабоев Абдувахоб (Тошкент)
3-ўрин — №39 — Носиржонов Миржамол (Тошкент)

Бодибилдинг (эркаклар) / - 60 кг

1-ўрин — №61 — Собиржонов Давронбек (Наманган)
2-ўрин— №41 — Каримов Ислом (Жиззах)
3-ўрин — №56 — Исмоилов Улуғбек (Андижон)

Бодибилдинг (эркаклар) / - 65 кг

1-ўрин — №50 — Маткаримов Дилёрбек (Андижон)
2-ўрин — №30 — Дехқонов Азим (Наманган)
3-ўрин — №32 — Сатторов Васлиддин (Жиззах)
4-ўрин — №55 — Ғаниев Аброрбек (Андижон)

Бодибилдинг (эркаклар) / - 70 кг

1-ўрин — №10 — Рахмонов Фаррух (Андижон)
2-ўрин — №5 — Ашуралиев Шерзоджон (Фарғона)
3-ўрин — №42 — Ғуломқодиров Мирзахон (Фарғона)
4-ўрин — №18 — Маманазаров Юсуфжон (Фарғона)

Бодибилдинг (эркаклар) / - 75 кг

1-ўрин — №40 — Мамажонов Бахтиёр (Андижон)
2-ўрин — №65 — Юлдошев Сардор (Тошкент)
3-ўрин — №25 — Азизжон Шавкат (Жиззах)

Бодибилдинг (эркаклар) / - 80 кг

1-ўрин — №27 — Шарафов Сирожиддин (Олтинсой, Сурхондарё)
2-ўрин — №20 — Каримов Отабек (Жиззах)
3-ўрин — №39 — Носиржонов Миржамол (Тошкент)

Бодибилдинг (эркаклар) / - 85 кг

1-ўрин — №36 — Юсупов Эльбек (Қашқадарё)
2-ўрин — №19 — Ахмедов Акромбек (Янгийўл)

Бодибилдинг (эркаклар) / - 90 кг

1-ўрин — №33 — Донобоев Абдулатиф (Янгийўл)
2-ўрин — №44 — Болтабоев Абдувахоб (Тошкент)
3-ўрин — №51 — Муратбеков Нодирбек (Тошкент)
4-ўрин — №23 — Сўфиев Санжар (Наманган)

Бодибилдинг (эркаклар) / Мутлақ категория

1-ўрин — №40 — Мамажонов Бахтиер (Андижон)
2-ўрин — №27 — Шарафов Сирожиддин (Сурхондарё)
3-ўрин — №10 — Рахмонов Фаррух (Андижон)
4-ўрин — №33 — Донобоев Абдулатиф (Янгийўл)
5-ўрин — №50 — Маткаримов Дилёрбек (Андижон)
6-ўрин — №36 — Юсупов Эльбек (Қашқадарё)
7-ўрин — №61 — Собиржонов Давронбек (Наманган)

Минбар

Барча блоглар